21000, Україна, м. Вінниця,

вул. Максимовича, 12 

Компанія ArtKam

Компанія з Вінниці ArtKam виборола право лідерства на українському ринку оздоблювальних послуг ще в 2006 році. Наш професіоналізм та відповідальність перед клієнтом вже по достоїнству оцінили такі компанії, як вінницька кондитерська фабрика «Рошен», готель «Фенікс» та ресторан «Диканька», готельно-ресторанний комплекс «ДАЧА», салон штор та гардин «Гардінія-Прем`єр» , салон штор та гардин «Міраж», ТЦ «Анастасія», концерн «Поділля», БМУ-3, кафе «Цукерня» та готель «Park-Hotel» (розташовані біля башти), компанія «Екодім» та ще багато інших наших замовників. Побувавши в гостях у наших клієнтів, ви зможете своїми очима побачити, наскільки стильно виконали наші фахівці не тільки зовнішні оздоблювальні роботи, а й оригінально оформили внутрішній інтер'єр приміщень. Навіть якщо у вас є свій, ексклюзивний план-креслення «будинку вашої мрії» або ескіз каміна, кухні чи вітальні - наші фахівці виконають його в точності до дрібниць.

ЧОМУ МИ?

Затишок вашого будинку, втілений нами в переливах благородства натурального каменю!

Наші професіонали відкриють світ доступної розкоші нового життя Вашого будинку: кухні, ванні кімнати, сходи, підвіконня, каміни, зовнішня та внутрішня обробка фасадів будинку натуральним каменем, декоративні елементи, а також камінні топки та комплектуючі до них - все це на самому вищому рівні і тільки для Вас! У нас Ви можете оформити замовлення на повний спектр оздоблювальних робіт, а також замовити вже готові вироби та комплектуючі до них.

Нашi роботи

Відгуки

Людмила Василівна

Краща фірма у Вінниці по роботі з каменем! Замовила підвіконня - результат просто шикарний!

Иван Васильевич

Заказывал гранитную облицовку. Могу рекомендовать! Ребята на своем месте, профессионалы.
 

Игорь Петрович

Не знаю как, но они как-то угадали мои мысли, когда проектировали дизайн моей веранды! Камень подобрали очень грамотно. Все получилось просто шик! Рекомендую!
 

Катерина Олеговна

Я очень довольна новой великолепной столешницей. Она так еффектно вписалась в интерьер! Я уже знаю у кого буду заказывать подоконники ;)

Олег Денисович

Заказывал здесь лестницу для нового офиса нашей компании. При общении с менеджером был удивлен высоким уровнем обслуживания. Рекомендую!