21000, Україна, м. Вінниця,

вул. Максимовича, 12 

Стільниці

Тонка вишуканість дизайну Вашої кухні.

Кожна наша стільниця з граніту чи кварциту – унікальна та неповторна. Грамотний підхід наших фахівців, які чітко і швидко зроблять всі необхідні заміри, установку, а також дадуть вам всі необхідні консультації – приємно здивує вас своїм професіоналізмом та компетентністю. А вже коли Ваша кухня засяє переливами таких благородних матеріалів, як граніт чи кварцит, ви відчуєте повне задоволення, а рідні та близькі віддячать вам теплом своїх посмішок та гарним настроєм.

Стільниця з кварцита

Підвіконня

Нове життя ваших підвіконь

Підвіконня з натурального каменю - справжній подарунок людині, яка прагне, щоб усе навколо нього було ідеальним і витонченим. Цей ненав'язливий штрих у вашій кімнаті, кухні, дитячій або в робочому кабінеті підкреслить саме Ваш стиль і індивідуальність. Підвіконня поступово перестають сприйматись просто як частина вікна. Вони перетворились в особливий елемент інтерьєру,   здатний виконувати як естетичну так і  практичну функції. А сучасні матеріали дозволяють придати цьому виробу неповторний та привабливий зовнішній вигляд.                                  

Підвіконня з камню

використовувані
матеріали

Компанія ArtKam

Вибираючи компанію ArtKam ви вибираєте справжнього лідера в галузі оздоблювальних робіт. Ми допоможемо Вам визначитися в різноманітті виробів з натурального каменю та кварцитів. Також, при необхідності, підкажемо, що конкретно підійде саме Вам. В перелік наших додаткових послуг входять роботи з порізки і поліровки виробів з каменю, а також розробка креслень, проектів. Але якщо Ви захочете самі створити на папері свій план Вашого майбутнього виробу або інтер'єру будинку, то наші фахівці зможуть втілити в камені Вашу найсмілівішу мрію! 

 

Співпраця з нами

Команда професіоналів фірми ArtKam, у зв'язку зі зростаючим попитом споживачів та розширенням виробництва, запрошує до співпраці на взаємовигідних умовах фахівців архітектурних майстерень та дизайн-студій. Ми будемо раді бачити в числі наших нових ділових партнерів як директорів солідних будівельних кампаній, так і фахівців своєї справи, що працюють в таких областях як, архітектура, дизайн, виробників кухонь а також майстрів пічної справи. Ми гарантуємо Вам порядність, пунктуальність, довгостроковість, а також взаємну і відчутну вигоду від нашої співпраці. Умови роботи з кожним нашим діловим партнером будуть обговорюватися в індивідуальному порядку...

Відгуки

Людмила Василівна

Краща фірма у Вінниці по роботі з каменем! Замовила підвіконня - результат просто шикарний!

Иван Васильевич

Заказывал гранитную облицовку. Могу рекомендовать! Ребята на своем месте, профессионалы.
 

Игорь Петрович

Не знаю как, но они как-то угадали мои мысли, когда проектировали дизайн моей веранды! Камень подобрали очень грамотно. Все получилось просто шик! Рекомендую!
 

Катерина Олеговна

Я очень довольна новой великолепной столешницей. Она так еффектно вписалась в интерьер! Я уже знаю у кого буду заказывать подоконники ;)

Олег Денисович

Заказывал здесь лестницу для нового офиса нашей компании. При общении с менеджером был удивлен высоким уровнем обслуживания. Рекомендую!